ALIŞVERİŞ SEPETİM

Mastürbasyon sağlıklı ve tatmin edicidir. Devrimci ve gerçekçi duygu ürünleri koleksiyonu ile Erolution, kendi kendini tatmin eden insanın ihtiyaçlarını karşılar.

Malzeme
Erolution masturbatorları Feelsoft ™ malzemeden imal edilmiştir. Benzersiz bir kabarcık dış yüzeye sahip ergonomik tasarımın sıkıca kavranması kolaydır ve kaymaz. İç tünelin gerçekçi dokusu, bir adamı gök gürültüsü ile doruğa çıkarır. Yüksek kaliteli malzeme tekrar tekrar kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Ftalat ve lateks içermez.

Nasıl kullanılır
Maksimum konfor için cömertçe kendinize, masturbatorun girişine ve tünele su bazlı bir yağlayıcı ekleyin. Erolution masturbator'ınıza cinsel ilişki sırasında olduğu gibi nüfuz edin. Siyah dış cephenin sıkılması, emiş yoğunluğunu ayarlayarak şaşırtıcı doruklar sağlar.
Not: Erolution'dan yalnızca Sıcak LB, Islak LB veya Soğuk LB gibi su bazlı bir yağlayıcı kullanın. Bu yağlayıcılar yalnızca Erolution masturbators ile kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Yağ veya silikon bazlı yağlayıcılar Feelsoft ™ malzemesine zarar verebilir.

Temizlik talimatları
Erolution masturbator'ınız kolay temizlik için açık uçludur. Her kullanımdan sonra antibakteriyel sabun ve su ile yıkayın. Yumuşak bir pamuklu havlu ile hafifçe kurutun ve tamamen kurumaya bırakın. Erolution masturbator'ınızı düzgün bir şekilde korumak için herhangi bir talk tozunu cömertçe uygulayın. Bu, orijinal yumuşak, yapışkan olmayan Feelsoft ™ malzemeyi geri yükleyecektir. Masturbator'u birlikte verilen saklama torbasında serin ve kuru bir yerde saklayın.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Başa Dön